Menu Close

Новий великий магазин оптики в Одесі

Ласкаво просимо!

Раді вас бачити на сайті магазина оптики “Тарус Оптика” при приватній офтальмологічній клініці – Центрі лазерної корекції зору “Тарус”. Наш магазин почав працювати ще в 2008 році, а у вересні 2016 роки ми його розширили більш ніж в 4 рази: тепер площа магазина – більше 140 метрів, це один з найбільших магазинів оптики в Одесі! Тут Вас чекають два просторі зали з оправами і сонцезахисними окулярами – всього більше 2000 оправ і 1500 сонцезахисних окулярів .

У нашій оптиці ми пропонуємо Вам широкий вибір окулярів і контактних лінз. Консультанти магазину допоможуть підібрати Вам відповідну Вам оправу і виготовити діоптрійної очки в найкоротші терміни. Ціновий діапазон пропонованих очок – один з найширших в Одесі.

Послуги в магазині оптики:

– підбір окулярів і контактних лінз (за попереднім записом);
– продаж оправ і сонцезахисних окулярів;
– продаж контактних лінз і розчинів;
– термінове виготовлення оправ, послуги майстра-оптика;
– дрібний ремонт очок;
– постійно діючий розпродаж сонцезахисних окулярів минулих колекцій зі знижками 30-50%;
– продаж гірськолижних масок, окулярів для плавання і велоспорту з Діоптрійність вставками.
– визначення ступеня светопропускаемости лінз окулярів.

Наші партнери

У нашому магазині оптики Ви зможете не тільки підібрати гарні оправи і сонцезахисні окуляри, але і купити розчини, контактні лінзи, гірськолижні маски і окуляри для велосипедистів (в тому числі і з Діоптрійність вставками).

Ми пропонуємо контактні лінзи планової заміни (щомісячні, щоквартальні) і одноденні провідних світових виробників – Alcon, Bausch & Lomb, Cooper Vision та багато інших. У нас великий вибір аксесуарів до контактних лінз – дорожні набори, піпетки, пінцети, ми проводимо навчання носіння лінз.

Наш магазин оптики працює тільки з офіційними постачальниками оправ, сонцезахисних окулярів і лінз. Ми є офіційними представниками компаній Zeiss, Rodenstock, Silhouette, Ray Ban , та багато інших.

У нашій оптиці представлений величезний, мабуть найбільший в Одесі вибір оправ і сонцезахисних окулярів одного з найстаріших виробників очок – Marius Morel (Франція). Marius Morel – це не просто оправи. Це вікова традиція виробництва очок, яка почалася в 1880 році. Це прекрасний приклад того, як 5 поколінь однієї родини Morel вже майже 140 років дотримуються найвищий рівень якості виробництва, поєднуючи творчий підхід і матеріали найвищої якості. Зараз під торговою маркою Marius Morel проводиться чоловіча серія Oga, надлегкі Lightec, молодіжні Nomad, класичні Marius Morel 1880 і жіночі Koali.

Прийом лікаря-офтальмолога оптометричних відділення

Час прийому лікаря-офтальмолога:
понеділок, середа, субота з 09.00 до 17.00,
вівторок, четвер, п’ятниця і неділя – вихідний.

Вартість прийому лікаря-офтальмолога оптометричних відділення з підбором окулярів – 250 грн .

Вартість навчання носіння контактних лінз – 250 грн.

Наша адреса і телефони

Нашу адресу: Одеса, проспект Шевченка 4д, 1 поверх Бізнес-центру «Шевченківський». Вхід – зліва від супермаркету “Копійка”, велика вивіска “ОПТИКА”.
телефони: (048) 786-02-51, (048) 798-79-35
E-mail: optika@tarus.ua
Наш SMS-провайдер

Час роботи магазину:
понеділок-п’ятниця з 9.00 до 19.00 ,
субота з 10.00 до 17.00 .

Запис на прийом до лікаря